Maxima 720 Retro – Op Voorraad

De Maxima 720 Retro is dé perfecte combinatie van luxe, comfort en sportiviteit. Deze stijlvolle tendersloep valt direct op door haar elegante lijnen, gladde romp en strak geïntegreerde kabelaring, waarmee zij een moderne uitstraling krijgt met een knipoog naar klassieke retrodesigns.

Dankzij de royale indeling biedt de Maxima 720 Retro volop ruimte om comfortabel te ontspannen met familie en vrienden. De stabiele vaareigenschappen zorgen voor een ontspannen en veilige vaarbeleving, zowel op rustige binnenwateren als tijdens sportievere tochten.

De krachtige motorisering in de bun zorgt niet alleen voor een stille en nette afwerking, maar geeft deze tender ook indrukwekkende prestaties. Van ontspannen cruisen tot snelvaren: de Maxima 720 Retro is gebouwd voor veelzijdig vaarplezier.

Met de hoogwaardige afwerking, luxe uitstraling en verrassend sportieve karakter is de Maxima 720 Retro een echte blikvanger op het water.

Kleurstelling: Antraciet / wit
Compleet luxe zit- en rugkussenset in Buck met ruitjes
Kabelaring: Zwart – Waterlijn: zilver

Deze voorraad Maxima 720 is uitgerust met:

  • Deluxe pakket met bruin finteak: fiteak vloer – finteak op zwemplateau – finteak op opbergruimte of koelkist – finteak afwerkrand bovenop dek – navigatieverlichting LED in de boeg – rondomschijnend toplicht LED – automatische bilgepomp – schakelpaneel op console met 12 Volt aansluiting”
  • Finteak op voordek
  • Tafeltje ovaal met finteak
  • Capitonee kussenset
  • Bunkussen
  • Zonnebedset
  • Buiskap met RVS frame met achterzeil afsluitbaar met uitritsbaar voorraam
  • Vetus boegschroef
  • Koelkist met compressor, energie zuinig
  • SCM gekeurd motorslot
  • Vaarklaar kosten incl. montage, hoofdstroomschakelaar, accu, accubak, chroom inbouwhendel, schakel/gaskabel
  • Vaarklaar pakket: 4x fenderlijnen, 4x fenders (kleur passend bij uw boot), 4x landvasten, 1 x paraplu anker, 1x ankerlijn en 1x brandblusser 2 kg ABS
  • Afleveren van uw sloep bij jachthaven of helling Nederland- incl. hulp bij te waterlaten van uw sloep. Een vaarinstructie te water is inbegrepen
  • Inbouw brandstoftank 120 liter
  • RVS vlaggenstok met NL vlag
  • RVS zwemtrap
  • RVS handgreep op stuurkolom

Motorisering:

  • Honda BF 100 LRTU (100pk) buitenboordmotor (Langstaart, injectie, remote besturing, elektrische start en powertrim
  • Honda meterset: snelheidsmeter, toerenteller, trimmeter, voltmeter en brandstofmeter
Botenverkoper Sander zittend op een nieuwe sloep in de sloepen showroom, tussen diverse nieuwe boten en sloepen te koop

Hallo, ik ben Sander. Liever even persoonlijk contact? U kunt telefonisch contact met mij opnemen:

033 – 246 20 67

Specificaties

Verkoop prijs
€64.514,00
Staat
Nieuw
Lengte
7.2m
Breedte
2.5m
Diepgang
0.5m
Doorvaarhoogte
1.15m
Gewicht
980kg
Bouwjaar
2026
Motor vermogen
Honda 100pk
CE categorie
C

Merken

– Brinks Watersport is officieel dealer van –

Officiële Maxima Boats dealer - Logo
Officiële Oud Huijzer dealer - Logo
Nuva Yachts - Logo
Officiële Silver Yacht dealer - Logo
Officiële Top Craft dealer - Logo
Logo Brinks watersport

Privacyoverzicht

Deze website maakt gebruik van cookies zodat we je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt in je browser opgeslagen en voert functies uit zoals het herkennen van jou wanneer je terugkeert naar onze website en ons team helpen te begrijpen welke delen van de website je het meest interessant en nuttig vindt.