Maxima 630 – met doorloop – Op Voorraad

Nieuw en bijzonder praktisch is de doorloop vanaf het zwemplateau langs de bun naar de kuip: deze oplossing vergemakkelijkt in- en uitstappen, biedt een comfortabele zit- en ligpositie op het bunkussen en vergroot de veiligheid rond de propeller. Ideaal om te zwemmen en eenvoudig weer aan boord te komen.

Kleurstelling: donkergrijs / wit
Compleet luxe zit- en rugkussenset in otono met ruitjes
Stootrand: Zwart – Waterlijn: zilver

Deze voorraad Maxima 630 is vaarklaar en uitgerust met:

  • Deluxe pakket met bruin finteak: fiteak vloer – finteak op zwemplateau – finteak op opbergruimte of koelkist – finteak afwerkrand bovenop dek – navigatieverlichting LED in de boeg – rondomschijnend toplicht LED – automatische bilgepomp – schakelpaneel op console met 12 Volt aansluiting”
  • Buiskap met RVS frame met achterzeil afsluitbaar met uitritsbaar voorraam
  • Zonnebedset
  • Capitonee kussenset
  • Bunkussen
  • Tweede opbergbox
  • SCM gekeurd buitenboordmotorslot
  • Vaarklaarkosten: Incl. montage, hoofstroomschakelaar, accu, accubak, chroom inbouwhendel,
  • schakel/gaskabel
  • Vaarklaar pakket bassis
  • Afleveren van uw sloep bij jachthaven of helling in Nederland. Inclusief hulp bij het tewaterlating van uw sloep. Een vaarinstructie te water met uitleg is inbegrepen”
  • Vetus luxe inbouw gashendel met achterplaat
  • Vlaggemast klein model RVS
  • Tafeltje ovaal met finteak en RVS bekerhouders
  • Boegschroef Vetus
  • Antifouling

Motorisering:

  • Honda BF 30 LRTU (30pk) buitenboordmotor. Langstaart, injectie, remote besturing, elektrische. start en powertrim.
  • Luxe Honda 4 meterset: snelheid, toeren, trim en voltmeter

Botenverkoper Sander zittend op een nieuwe sloep in de sloepen showroom, tussen diverse nieuwe boten en sloepen te koop

Hallo, ik ben Sander. Liever even persoonlijk contact? U kunt telefonisch contact met mij opnemen:

033 – 246 20 67

Specificaties

Verkoop prijs
€46.275,00
Staat
Nieuw
Lengte
6.10m
Breedte
2.30m
Diepgang
0.40m
Doorvaarhoogte
1.02m
Gewicht
840kg
Bouwjaar
2026
Motor vermogen
Honda 60pk
CE categorie
C

Merken

– Brinks Watersport is officieel dealer van –

Officiële Maxima Boats dealer - Logo
Officiële Oud Huijzer dealer - Logo
Nuva Yachts - Logo
Officiële Silver Yacht dealer - Logo
Officiële Top Craft dealer - Logo
Logo Brinks watersport

Privacyoverzicht

Deze website maakt gebruik van cookies zodat we je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt in je browser opgeslagen en voert functies uit zoals het herkennen van jou wanneer je terugkeert naar onze website en ons team helpen te begrijpen welke delen van de website je het meest interessant en nuttig vindt.